Bestyrelse

​Formand.

 
​Line Tikjøb
tlf: 6030 4030
Line@tikjoeb.dk

Kontaktperson i tennis afdelingen og mandebold

 

Referent.

 
​Allan Rosenkrans
tlf: 2386 1880
Arosenkrans@me.com

Kontaktperson i badminton afdelingen.

 
Bestyrelsessuppleant.

Pia Nøhr
tlf: 6011 1990
kristensenpia@hotmail.com

Kontaktperson i sponsorudvalget

​Næstformand.

 
​Jette Forsberg Jensen
​tlf: 4098 0643
Famforsbergjensen@gmail.com

Kontaktperson i Fitness- og gymnastik afdelingen
 

Bestyrelsesmedlem.

 
​Mai-Britt Nielsen
tlf: 2227 4582
famnielsen@123dk.dk

 

Bestyrelsesmedlem.

 
​Frank Nieman
tlf: 2145 8039
Frank.h.neilsen105@gmail.com
 

​Kasserer.

 
​Michael Hovmand Hansen
tlf: 2990 0841
Mhm@nordicseed.com

Kontaktperson i vollyball afdelingen og sponsorudvalget.

 

​Bestyrelsesmedlem.

 
​Joanna Schmidt
tlf: 2759 8905
Josifischmidt@gmail.com

Kontaktperson i skrot/loppe udvalget.

 

Bestyrelsessuppleant.

 
Thomas Tikjøb
tlf: 6011 1999
thomas@tikjoeb.dk

Kontaktperson i sponsorudvalget
Ørting-Falling Ungdoms- og Gymnastikforening | Smedegade 107, Ørting | 8300 Odder | Tlf.: +45 60304030 | line@tikjoeb.dk