Bestyrelse

​Formand.

 
​Line Tikjøb
tlf: 6030 4030
Line@tikjoeb.dk

Kontakt person i tennis afdelingen.

 

Referent.

 
​Allan Rosenkrans
tlf: 2386 1880
Arosenkrans@me.com

Kontakt person i badminton afdelingen.

 

Bestyrelsesmedlem.

 
​Morten Holm
tlf: 2278 1724
Morten_holm@live.dk
 

​Næstformand.

 
​Pia Nøhr
​tlf: 6011 1990
kristensenpia@hotmail.com

Kontakt person i Odder byfest udvalget.
 

Bestyrelsesmedlem.

 
​Mai-Britt Nielsen
tlf: 2227 4582
famnielsen@123dk.dk

Kontakt person i gymnastik afdelingen.

 

Bestyrelsessuppleant.

 
​Peter Nieman
tlf: 2447 7885
Pfn117@gmail.com
 

​Kasserer.

 
​Michael Hovmand Hansen
tlf: 2990 0841
Mhm@nordicseed.com

Kontakt person i vollyball afdelingen.

 

​Bestyrelsesmedlem.

 
​Joanna Schmidt
tlf: 2759 8905
Josifischmidt@gmail.com

Kontakt person i skrot/loppe udvalget.

 

Bestyrelsessuppleant.

 
​Jette Forsberg Jensen
tlf: 4098 0643
Famforsbergjensen@gmail.com
 
Ørting-Falling Ungdoms- og Gymnastikforening | Ørting - 8300 Odder |